MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Fåtölj 7674666
nr 767 4666
Fåtölj
England, Blått skinn
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.000 kr
Såld:
850 kr
måndag 16 juli 2012
kl 18:28:58
12/7 23:48:50
14/7 17:26:44
800 kr